MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, yapılan hayırlı olsun ziyaretlerinde konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Eşki, ziyarette Başkan Ferdi Zeyrek’e hediye takdiminde bulunan Başkan Ömer Eşki, Manisa’ya daha önce geldiğini ve birçok ilçesini gezdiğini söyledi. Hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Eşki ve beraberindeki heyet, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek’e çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Zeyrek, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, 31 Mart 2024 seçimlerinde Bornova Belediye Başkanlığı görevine gelen Ömer Eşki’ye hayırlı olsun dileklerini ileterek, çalışmalarında başarılar diledi.
Related Posts
Orman yangınlarına karşı ‘ateşsiz piknik’ çağrısı
Mersin Orman Bölge Müdürü Rifat Ataş, halka orman yangınlarıyla ilgili çağrıda bulunarak, “Vatandaşlarımızdan ateşsiz piknik yapmalarını istiyoruz” dedi.
Amasya’da durdurulan tırda 64 kaçak göçmen yakalandı
Amasya’da polis tarafından durdurulan bakır yüklü tırda Afganistan uyruklu 64 kaçak göçmen yakalandı. Tırın sürücüsü gözaltına alındı.
Osmaniye’de Tırın Dorse Kısmında 77 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirildi
Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü ve Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmada, doğu illerinden uyuşturucu sevk edileceği ihbarı üzerine bir tır durduruldu. Tırın dorse kısmında bulunan asfalt silindiri içerisinde 77 kilo 650 gram uyuşturucu madde ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.